ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/65

Про внесення змін до рішення обласної ради від 27.05.2011 N 5/47 "Про затвердження Плану діяльності Луганської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік"

На підставі положень Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1. Внести зміни до Плану діяльності Луганської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, доповнивши додаток до рішення обласної ради від 27.05.2011 N 5/47 "Про затвердження Плану діяльності Луганської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік" (План N 5/47) такими пунктами:

N
з/п

Вид та назва проекту регуляторного акту

Ціль прийняття

Строк підготовки проекту

Найменування виконавчого органу, відповідального за розроблення проекту

1

2

3

4

5

4

Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області
Доповідач:
Грибанова Т. Ю. -
заступник керівника секретаріату - начальник управління у справах майна та природних ресурсів

З метою впорядкування орендних відносин та механізму передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області

III - IV квартал 2011 року

Виконавчий апарат Луганської обласної ради

5

Про внесення змін до рішення обласної ради від 30.08.2007 N 15/24 "Про узгодження клопотань про надання надр у користування"
Доповідач:
Грибанова Т. Ю. -
заступник керівника секретаріату - начальник управління у справах майна та природних ресурсів

Вдосконалення процедури погодження обласною радою клопотань про надання надр у користування у зв'язку з прийняттям постанов КМУ від 30.05.2011 NN 594 та 615

III - IV квартал 2011 року

Виконавчий апарат Луганської обласної ради

6

Про порядок використання коштів інших субвенцій, передбачених в обласному бюджеті місцевим бюджетам Луганської області
Доповідач:
Балковий Ю. І.
- начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

З метою встановлення механізму використання коштів інших субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам Луганської області, для яких такий порядок не визначено центральними органами влади

III - IV квартал 2011 року

Головне фінансове управління облдержадміністрації

2. Оприлюднити дане рішення у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" у десятиденний термін з моменту його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали