ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Десята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24.02.2012 р. N 10/51

Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.12.2011 N 9/4 "Про перспективний план роботи обласної ради на 2012 рік"

На підставі положень Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1 Внести зміни до Плану діяльності Луганської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, доповнившидодаток до рішення обласної ради від 29.12.2011 N 9/4 "Про перспективний план роботи обласної ради на 2012 рік" (Рішення N 9/4) таким пунктом:

Вид та назва проекту регуляторного акта

Мета прийняття

Строк підготовки проекту

Найменування виконавчого органу, відповідального за розроблення проекту

"Про встановлення ставок збору за використання корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей та проведення науково-дослідних робіт"
Доповідач:
Шевченко В. В.
- перший заступник начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства

З метою впорядкування відносин щодо спеціального використання лісів Луганської області

I квартал 2012 року

Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства

2 Оприлюднити дане рішення у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" у десятиденний термін з моменту його прийняття.

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали