ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.02.2011 р. N 149

Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 листопада 2010 року N 23 "Про постійну комісію з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій"

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно із заявами депутатів обласної ради, обласна рада вирішила:

Внести такі зміни до рішення обласної ради від 30 листопада 2010 року N 23 "Про постійну комісію з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій" (Рішення N 23):

1. Увільнити від обов'язків голови постійної комісії з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Хохлова Максима Михайловича, депутата від одномандатного мажоритарного виборчого округа N 30, та обрати його заступником голови зазначеної комісії.

2. Увести до складу постійної комісії з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Киніва Богдана Юрійовича, депутата від Закарпатської обласної організації "Фронт змін", та обрати його головою зазначеної комісії.

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали