ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.02.2011 р. N 150

Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 листопада 2010 року N 28 "Про постійну комісію з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики" (зі зміною від 28 грудня 2010 року)

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно із заявами депутатів обласної ради, обласна рада вирішила:

Внести такі зміни до рішення обласної ради від 30 листопада 2010 року N 28 "Про постійну комісію з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики" (Рішення N 28) (зі зміною від 28 грудня 2010 року (Рішення N 116)):

1. Увільнити від обов'язків голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Брензовича Василя Івановича, депутата від Закарпатської обласної організації політичної партії "КМКС" Партія угорців України, та вивести його зі складу зазначеної комісії.

2. Обрати Вегеша Миколу Миколайовича, депутата від Закарпатської обласної організації "Єдиного центру", головою постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

3. Увести до складу постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Ковача Миколу Миколайовича, депутата від Закарпатської обласної організації політичної партії "КМКС" Партія угорців України.

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали