ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.02.2011 р. N 152

Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 листопада 2010 року N 33 "Про постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою" (зі змінами від 28 грудня 2010 року)

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно із заявами депутатів обласної ради, обласна рада вирішила:

Внести такі зміни до рішення обласної ради від 30 листопада 2010 року N 33 "Про постійну комісію з питань з питань регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою" (Рішення N 33) (зі змінами від 28 грудня 2010 року (Рішення N 118)):

1. Вивести зі складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою Ковача Миколу Миколайовича, депутата від Закарпатської обласної організації політичної партії "КМКС" Партія угорців України.

2. Увести до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою Мілована Шандора Йожефовича, депутата від Закарпатської обласної організації політичної партії "КМКС" Партія угорців України.

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали