ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 08.07.2011 р. N 784-VI

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 08.04.2011 року N 503-VI "Про затвердження Положення про постійну комісію Одеської міської ради з комунальної власності"

Відповідно до статей 25, 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", Регламенту Одеської міської ради VI скликання, Положення про постійні комісії Одеської міської ради VI скликання, Одеська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Положення про постійну комісію Одеської міської ради з комунальної власності, затвердженого рішення Одеської міської ради від 08.04.2011 року N 503-VI, виклавши абзац 5 пункту 3.3 у наступній редакції: "Зведений План роботи комісії надається кожному депутату, надсилається до підвідомчих і підконтрольних раді органів, підприємств, установ і організацій згідно з розрахунком розсилання, який затверджує секретар ради, та може бути оприлюднений у газеті "Одеський вісник".

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали