ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 08.07.2011 р. N 786-VI

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 22.01.2008 року N 2188-V "Про створення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Одеській міській раді"

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 41 Закону України "Про ветеринарну медицину", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1350 "Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії", у зв'язку із кадровими змінами, Одеська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Одеської міської ради від 22.01.2008 року N 2188-V "Про створення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Одеській міській раді", виклавши додаток у новій редакції (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Одеської міської ради від 07.07.2009 року N 4407-V "Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 22.01.2008 року N 2188-V "Про створення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Одеській міській раді".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з екології та надзвичайних ситуацій.

 

Міський голова

О. Костусєв

 

Додаток
до рішення Одеської міської ради
08.07.2011 N 786-VI

Склад
Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Одеській міській раді

голова комісії

- заступник міського голови;

заступник голови комісії

- головний державний інспектор ветеринарної медицини м. Одеси (за згодою);

секретар комісії

- заступник головного державного інспектора ветеринарної медицини м. Одеси (за згодою).

Члени комісії:

 

- директор департаменту оборонної роботи, цивільної оборони, взаємодії з правоохоронними органами та МНС Одеської міської ради;

 

- директор департаменту міського господарства Одеської міської ради;

 

- головний державний санітарний лікар м. Одеси (за згодою);

 

- начальник ОМУ ГУМВС України в Одеській області;

 

- начальник відділу організації протиепізоотичної роботи та державної ветеринарної інспекції управління ветеринарної медицини в місті Одесі (за згодою);

 

- начальник управління охорони здоров'я Одеської міської ради.

 

Секретар ради

О. Б. Бриндак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали