ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 20.09.2011 р. N 1246-VI

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 28.12.2010 р. N 23-VI "Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік"

Відповідно до ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 7, 32 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою планування діяльності Одеської міської ради з прийняття рішень, направлених на регулювання господарських відносин на території міста Одеси, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб'єктами господарювання, Одеська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Одеської міської ради від 28.12.2010 р. N 23-VI "Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік", виключивши з додатка до рішення пункт 14.

2. Доручити департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І. І.) оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради із законності, правопорядку і реалізації державної регуляторної політики.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали