ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 19.10.2011 р. N 1375-VI

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 31.01.2011 року N 278-VI "Про встановлення туристичного збору"

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 8, 10, 12, 14, 268, пункту 5 розділу XIX Податкового кодексу України, з метою виконання вимог пункту 110 частини 1 статті 1 (Закон N 3609-VI) та частини 4 статті 2 Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України" (Закон N 3609-VI), Одеська міська рада вирішила:

1. Внести наступні зміни до Положення про туристичний збір, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 31 січня 2011 року N 278-VI "Про туристичний збір" (Положення N 278-VI):

1.1 пункт 6 "Платниками збору не можуть бути особи, які":

підпункт "д" викласти у такій редакції:

"д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію Міністерства охорони здоров'я України";

доповнити підпунктами "е" і "є" такого змісту:

"е) діти віком до 18 років";

"є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади".

1.2. Абзац 1 пункту 8 "Порядок сплати збору" викласти у наступній редакції:

"Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду".

2. Рішення набуває чинності з дня оприлюднення.

3. Департаменту інформації і зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Одеської міської ради з планування, бюджету та фінансів та з туризму, розвитку рекреаційного комплексу та міжнародним зв'язкам.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали