ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.01.2018 р. N 44

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 14 лютого 2008 року N 178 "Про порядок розміщення вивісок на території міста Одеси"

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", беручи до уваги рішення Одеської міської ради від 14 грудня 2017 року N 2770-VII "Про припинення комунального підприємства "Одесреклама" Одеської міської ради шляхом перетворення" виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Внести наступні зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 14 лютого 2008 року N 178 "Про порядок розміщення вивісок на території міста Одеси":

1.1. Замінити у додатку 1 до рішення слова "комунальне підприємство "Одесреклама" на слова "комунальна установа "Одесреклама" Одеської міської ради" у відповідних відмінках.

1.2. Абзац 5 підпункту 1.2 пункту 1 додатка 1 до рішення викласти у наступній редакції:

"• КУ "Одесреклама" - комунальна установа "Одесреклама" Одеської міської ради, створена для реалізації господарської компетенції органів місцевого самоврядування у сфері зовнішньої реклами, виконання інших завдань та функцій, визначених цим Порядком, іншими актами органів місцевого самоврядування та міського голови".

2. Врахувати, що зміни, зазначені в пункті 1 цього рішення, набувають чинності з моменту державної реєстрації комунальної установи "Одесреклама" Одеської міської ради.

3. Доручити департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Янчука О. Б.

 

В. о. міського голови

А. Орловський

Керуюча справами

О. Оніщенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали