Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 09 січня 2018 року N 14-од

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2018 р. N 341-од

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 09 січня 2018 року N 14-од

Відповідно до статей 6, 39 і 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", протоколу засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при обласній державній адміністрації від 23 березня 2018 року:

1. Внести зміни до Плану заходів щодо реалізації в області у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 09 січня 2018 року N 14-од (Розпорядження N 14-од), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації ЮРИКУ Ю. З.

 

Виконувач обов'язків голови
обласної державної адміністрації

О. В. Валов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
09 січня 2018 року N 14-од
(у редакції розпорядження голови обласної державної адміністрації
від 27 квітня 2018 року N 341-од)

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо реалізації в області у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки (Указ N 68/2016)

1. Забезпечити проведення конкурсів проектів і програм громадських та благодійних організацій, творчих спілок, спрямованих на вирішення завдань регіональної політики, на виконання (реалізацію) яких надаватимуться кошти з обласного бюджету у 2018 році, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1049 (Постанова N 1049).

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей; освіти і науки; культури; відділ сім'ї та молоді обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

2. Передбачити в обласному бюджеті на 2018 рік видатки для надання фінансової підтримки програм (реалізації проектів, заходів), розроблених на конкурсних засадах організаціями громадянського суспільства.

Департамент фінансів обласної державної адміністрації, управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.
 
I квартал 2018 року.

3. Провести семінари та тренінги для фахівців органів виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства з метою підвищення їх професійного рівня та інституційної спроможності щодо використання механізмів участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, підвищення їх компетентності у сфері кадрового і професійного розвитку, статутної діяльності.

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

4. Здійснювати консультативно-методичне забезпечення діяльності та навчання представників громадських рад при облдержадміністрації, райдержадміністраціях, органах місцевого самоврядування.

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

5. Забезпечити доступ громадян до інформації про діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, висвітлення проблематики громадянського суспільства у місцевих засобах масової інформації та підвищити до них рівень довіри жителів області.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

6. Забезпечити співпрацю органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства у процесі формування та реалізації регіональної політики, вирішенні питань місцевого значення шляхом обговорення проектів рішень обласної ради та розпоряджень голови обласної державної адміністрації, які стосуються суспільно значущих питань; проведення публічних консультацій з громадськістю.

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей спільно із структурними підрозділами обласної державної адміністрації.

Упродовж 2018 року.

7. Розробити проект програми сприяння розвитку громадянського суспільства в області на 2019 - 2020 роки, провести його громадське обговорення та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації.

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

III квартал 2018 року.

8. Включити до навчальних програм загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів курсів і тем з питань розвитку громадянського суспільства.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

9. Провести конкурс проектів, спрямованих на зміцнення учнівського та студентського самоврядування.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

10. Сприяти запровадженню на рівні органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади громадської експертизи їх діяльності та діяльності їх посадових осіб, комунальних підприємств, організацій та установ.

Структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

11. Сприяти розвитку в області волонтерської та благодійної діяльності у сфері соціальної допомоги, підтримки та реабілітації, соціальної профілактики, охорони здоров'я, охорони навколишнього природного середовища.

Департамент соціального захисту населення; управління: охорони здоров'я; освіти і науки; культури; з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

12. Забезпечувати організацію співпраці з інститутами громадянського суспільства у питаннях поширення серед населення ідеї нетерпимості до проявів корупції, пропагування переваг правомірної поведінки в усіх сферах суспільного життя.

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації, відділ з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації.

Упродовж 2018 року.

13. Провести регіональний форум громадських ініціатив.

Управління: з питань внутрішньої політики, релігій та національностей; освіти і науки; відділи: сім'ї та молоді; взаємодії із засобами масової інформації обласної державної адміністрації.

Жовтень 2018 року.

14. Сприяти забезпеченню рівного доступу організацій громадянського суспільства та бюджетних установ до надання соціальних та інших суспільно значущих послуг за рахунок бюджетних коштів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації; департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення.

Упродовж 2018 року.

15. Розробити проект плану заходів щодо реалізації в області у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки (Указ N 68/2016), провести його громадське обговорення та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації.

Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

IV квартал 2018 року.

 

Керівник апарату обласної
державної адміністрації

В. В. Сікіринський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали