ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2011 р. N 281

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 4 червня 2010 року N 163 "Про окремі питання підготовки проектів документів обласної та районних державних адміністрацій"

У зв'язку з набранням чинності Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI) унести до розпорядження голови облдержадміністрації від 4 червня 2010 року N 163 "Про окремі питання підготовки проектів документів обласної та районних державних адміністрацій" такі зміни:

1. Доповнити розпорядження пунктом 2 такого змісту:

"2. Головам районних державних адміністрацій, керівникам головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації доручення міським (міст районного значення), селищним і сільським головам, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрацій, територіальних (у районах) органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій з окремих питань, а також щодо подання інформації та інших відомостей давати лише у межах повноважень, визначених чинним законодавством, відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про інформацію".

Не давати усних доручень (крім доручень з організаційних питань).".

2. У зв'язку з цим пункти 2, 3, 4 (та відповідні їх підпункти) розпорядження вважати пунктами 3, 4, 5.

3. Перше речення пункту 3 після слів "заступникові голови - керівнику апарату" доповнити словами: "керівникам структурних підрозділів", - далі - за текстом.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали