ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2011 р. N 165

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242

Відповідно до ст. 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242 "Про творчий конкурс редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області" такі зміни:

1. Викласти додатки 1, 2, 3 до розпорядження у новій редакції (додаються).

2. Пункт 5 викласти у такій редакції:

"Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу обов'язків та управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації облдержадміністрації".

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 03.05.2006 N 172 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242", від 25.05.2006 N 203 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242", від 11.05.2007 N 152 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242", від 31.05.2007 N 175 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242", від 10.04.2007 N 105 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242" та від 28.05.2009 N 137 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.06.2005 N 242".

 

Голова державної адміністрації

С. Б. Тулуб

 

Додаток 1
до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
06.06.2005 N 242
(у редакції розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 31.05.2011 N 165)

Положення
про проведення творчого конкурсу редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області

Метою творчого конкурсу редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області (далі - творчий конкурс) є піднесення ролі засобів масової інформації у суспільно-політичному житті області, активізація всебічного та об'єктивного висвітлення процесів, що відбуваються в галузях, визначених номінаціями, відзначення кращого доробку редакційних колективів і журналістів.

Номінації творчого конкурсу

Для матеріалів, висвітлених у місцевих засобах масової інформації (газетах, передачах радіо, телебачення, інтернет-виданнях області), що подаються на участь у творчому конкурсі, встановлюються такі тематичні номінації:

"Черкащина для людей" - сприяння преси, радіо та телебачення у розвитку інноваційних процесів, інвестиційної діяльності, ділової активності, створенні нових робочих місць в області, проблеми і здобутки регіонів - сіл, селищ, міст, розвитку їх економіки і соціальної інфраструктури, створення умов для комфортного проживання людей.

"Кобзар єднає Україну" - висвітлення тематики, присвяченої творчій спадщині Т.Г. Шевченка.

"Громадянське суспільство" - резонансні публікації, програми радіо, телебачення щодо захисту прав і свобод людини, участі територіальних громад у вирішенні питань місцевого самоврядування, проведенні адміністративно-територіальної реформи, цикли актуальних інтерв'ю, авторських програм, що висвітлюють суспільно-політичні перетворення в державі та регіоні.

"Кращий журналіст року" - автор значної кількості цікавих, резонансних публікацій, теле- і радіопрограм широкого тематичного спектру. Вимоги: володіння жанровою палітрою, культурою мови, майстерністю слова. Досягнення дієвості та результативності публікацій.

Організація проведення творчого конкурсу

Творчий конкурс проводиться в період з липня поточного року по травень наступного року. За номінаціями, визначеними у Положенні, матеріали на конкурс представляють редакції газет, радіо, телебачення, Інтернет - видань до кінця травня. Письмові пропозиції щодо визначення кращого журналіста року можуть подаватися також обласною організацією Національної спілки журналістів України, громадськими організаціями, читачами газет, інтернет-видань, слухачами радіо та глядачами телебачення. Матеріали на творчий конкурс надсилаються управлінню інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації облдержадміністрації у письмовій формі за адресою: 18000, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, з поміткою "Творчий конкурс засобів масової інформації".

Матеріали, що надійшли, розглядаються комісією з проведення творчого конкурсу редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області (далі - конкурсна комісія).

Засідання конкурсної комісії проводяться в міру необхідності і вважаються правомочними за наявності двох третин її членів. Рішення конкурсної комісії приймається відкритим або таємним голосуванням більшістю голосів присутніх членів комісії і оформляється протоколом. Підсумки творчого конкурсу затверджуються розпорядженням облдержадміністрації, в якому зазначаються переможці конкурсу та розміри присуджених винагород.

За результатами творчого конкурсу переможці у кожній номінації нагороджуються:

за перше місце - дипломом переможця та грошовою винагородою;

за друге місце - дипломом творчого конкурсу;

за третє місце - Почесною грамотою облдержадміністрації.

За результатами творчого конкурсу переможці у кожній номінації визначаються окремо серед обласних і районних засобів масової інформації.

Проведення творчого конкурсу здійснюється за кошти, передбачені управлінню інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації облдержадміністрації по КФК 110502 "Інші культурно-освітні заходи та заходи".

Хід конкурсу та його підсумки висвітлюються в засобах масової інформації.

 

Заступник голови - керівник
апарату державної адміністрації

М. І. Пузяк

 

Додаток 2
до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
06.06.2005 N 242
(у редакції розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 31.05.2011 N 165)

Склад комісії
з проведення творчого конкурсу редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області

ТИМОШЕНКО
Юрій Васильович

заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

ЛИСЕНКО-ЗАЇКА
Сніжана Василівна

т. в. о. начальника управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації обласної державної адміністрації, заступник голови комісії

РЕМЕЗОВА
Ірина Дмитрівна

головний спеціаліст відділу преси, телебачення, радіо та видавничої справи управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації обласної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

БОНДАРЕНКО
Тетяна Григорівна

завідувач кафедри журналістики, реклами і PR-технологій Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, кандидат філологічних наук, доцент (за згодою)

ЗЕЛЕНЬКО
Юлія Іванівна

головний спеціаліст відділу преси, телебачення, радіо та видавничої справи управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації обласної державної адміністрації

КОСТЕНКО
Анатолій Олександрович

начальник Головного управління економіки обласної державної адміністрації

МАРШТУПА
Василь Васильович

начальник управління культури обласної державної адміністрації

ТУРСЬКА
Анна Леонідівна

начальник відділу прес-служби - прес-секретар голови обласної державної адміністрації управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації обласної державної адміністрації

ХИМИЧ
Оксана Василівна

заступник начальника відділу патронатної служби голови обласної державної адміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату державної адміністрації

М. І. Пузяк

 

Додаток 3
до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
06.06.2005 N 242
(у редакції розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 31.05.2011 N 165)

РОЗМІРИ
винагород для відзначення переможців творчого конкурсу редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області

НОМІНАЦІЇ:

 

"Черкащина для людей"

- 6000 грн.

"Кобзар єднає Україну"

- 6000 грн.

"Громадянське суспільство"

- 6000 грн.

"Кращий журналіст року"

- 3000 грн.

Примітка. У разі визнання кількох переможців у межах однієї номінації винагорода розподіляється між ними відповідно до рішення конкурсної комісії.

 

Заступник голови - керівник
апарату державної адміністрації

М. І. Пузяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали