ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.08.2011 р. N 270

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 28.03.2006 N 123

Відповідно до ст. 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 28.03.2006 N 123 "Про обласну комісію з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу", із змінами, внесеними розпорядженням облдержадміністрації від 27.12.2010 N 380, такі зміни:

1. У складі комісії:

1.1. Ввести до складу комісії:

Потапкіна
Вячеслава Ігоровича

-

начальника управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, призначивши його заступником голови комісії.

Шпундру
Павла Петровича

-

заступника голови державної податкової адміністрації в області.

Чернія
Владислава Володимировича

-

головного спеціаліста відділу енергетики та енергозбереження управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, призначивши його секретарем комісії.

Мулявку
Сергія Вікторовича

-

начальника відділу по розрахунках з оптовим ринком електроенергії ВАТ "Черкасиобленерго" (за згодою).

Ревенка
Богдана Васильовича

-

заступника начальника відділу по роботі з борговими зобов'язаннями управління боргових зобов'язань Департаменту реалізації газу НАК "Нафтогаз України" (за згодою).

1.2. Вивести зі складу комісії Якимчука С. П., Діхтярука А. Б., Кисленко В. С., Горобця В. В., Варгу С. І.

2. Пункт 2 розпорядження викласти в такій редакції:

"2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації".

 

Голова державної адміністрації

С. Б. Тулуб

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали