ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N Р-579/0/3-11

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30 червня 2010 року N Р-320/0/3-10

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", дорученням Президента України від 15 серпня 2011 року N 1-1/1792 та у зв'язку із необхідністю удосконалення роботи облдержадміністрації:

1. Внести до Регламенту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 30 червня 2010 року N Р-320/0/3-10 (зі змінами та доповненнями), такі зміни:

Пункт 191 викласти у такій редакції:

"191. Робота апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації починається о 9 годині, закінчується - о 18 годині (у п'ятницю - о 16.45), обідня перерва - з 13.00 до 13.45.

Час робочого дня для окремих працівників суб'єктів надання адміністративних послуг (Головного управління економіки облдержадміністрації, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, управління преси та інформації облдержадміністрації) та управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації визначається за окремим графіком відповідно до роботи регіонального інформаційно-ресурсного центру при Дніпропетровській облдержадміністрації "Відкрита влада" та починається о 9 годині, закінчується - о 20.00 та у суботу - починається о 9 годині, закінчується о 16.00. Норма робочого часу для таких працівників не повинна перевищувати 40 годин на тиждень.

Час початку робочого дня облдержадміністрації може змінюватися головою облдержадміністрації.

У кожному підрозділі облдержадміністрації, її апараті ведеться щоденний табельний облік робочого часу працівників.

Про відсутність на робочому місці керівників структурних підрозділів облдержадміністрації або її апарату (відрядження, хвороба та з інших причин) обов'язково інформувати відділ кадрової роботи облдержадміністрації."

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Подоплєлову Н. Л., контроль - залишаю за собою.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали