ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 429

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 25.08.2010 N 502

У зв'язку із кадровими змінами та з метою упорядкування складу дорадчих органів, створених при облдержадміністрації, керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 25.08.2010 N 502 "Про робочу групу з розробки Програми розвитку громадянського суспільства у Донецькій області" (Розпорядження N 502):

1. Вивести зі складу робочої групи з розробки Програми розвитку громадянського суспільства у Донецькій області Давиденко Л. І., Кузнецову С. Ю., Маштакову О. М., Татаринцеву М. А., Халецького А. В.

2. Ввести до складу робочої групи з розробки Програми розвитку громадянського суспільства у Донецькій області:

Адамова
Бориса Ісаєвича

- в. о. заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації, головою робочої групи

Халецького
Андрія Вікторовича

- в. о. начальника Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій облдержадміністрації, заступником голови робочої групи

Погребняк
Яну Олександрівну

- в. о. начальника юридичного управління облдержадміністрації.

3. Викласти пункт 3 розпорядження у такій редакції:

"3. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Головне управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій облдержадміністрації (Халецький), контроль - на в. о. заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Адамова Б. І.".

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали