МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 347-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 жовтня 2010 року N 378-р "Про створення комітету з конкурсних торгів обласної державної адміністрації по закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти"

Відповідно до статті 25, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 11 Закону України "Про здійснення державних закупівель" та наказу Міністерства економіки України від 26.07.2010 N 916 "Про затвердження Типового положення про комітет з конкурсних торгів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.08.2010 за N 622/17917, з метою здійснення облдержадміністрацією закупівель товарів, робіт і послуг:

1. Внести такі зміни до складу комітету з конкурсних торгів обласної державної адміністрації по закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, створеного розпорядженням голови облдержадміністрації від 12 жовтня 2010 року N 378-р "Про створення комітету з конкурсних торгів обласної державної адміністрації по закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти": ввести до складу комітету з конкурсних торгів обласної державної адміністрації по закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти Богаченка Євгена Валерійовича - завідувача сектора інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації, Тільного Олександра Вікторовича - завідувача сектора господарського забезпечення апарату облдержадміністрації.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали