МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2011 р. N 360-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 7 грудня 2001 року N 729-р "Про створення координаційної комісії при облдержадміністрації з питань забезпечення контролю за підприємницькою діяльністю, пов'язаною з металобрухтом"

Відповідно до статті 2, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення контролю за підприємницькою діяльністю, пов'язаною з металобрухтом, та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу координаційної комісії при облдержадміністрації з питань забезпечення контролю за підприємницькою діяльністю, пов'язаною з металобрухтом, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 7 грудня 2001 року N 729-р "Про створення координаційної комісії при облдержадміністрації з питань забезпечення контролю за підприємницькою діяльністю, пов'язаною з металобрухтом" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 09.03.2011 N 56-р (Розпорядження N 56-р)), виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
09.12.2011 N 360-р

СКЛАД
координаційної комісії при облдержадміністрації з питань забезпечення контролю за підприємницькою діяльністю, пов'язаною з металобрухтом

Голова комісії:

Ніколенко
Геннадій Борисович

перший заступник голови облдержадміністрації

Заступник голови комісії:

Волошинович
Едуард Петрович

начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

Секретар комісії:

Кулик
Юлія Юріївна

головний спеціаліст відділу промисловості та паливно-енергетичного комплексу управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

Члени комісії:

Вєтров
Валерій Євгенович

заступник начальника відділу представництва в Автономній Республіці Крим, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях департаменту регуляторної політики Державного комітету підприємництва України (за узгодженням)

Данильчук
Олексій Вікторович

виконуючий обов'язки начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів управління податкової міліції державної податкової адміністрації у Миколаївській області (за узгодженням)

Звонов
Андрій Євгенович

начальник відділу організації державного нагляду та обліку травматизму управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області (за узгодженням) Продовження додатка

Михайловський
Олександр Олексійович

заступник начальника служби економічної безпеки та внутрішнього аудиту ПАТ "Миколаївобленерго" (за узгодженням)

Назаренко
Володимир Степанович

завідуючий відділенням токсикології державної санітарно-епідеміологічної служби Миколаївської області (за узгодженням)

Скуратовська
Яна Олександрівна

головний спеціаліст юридичного відділу апарату облдержадміністрації

Трофімова
Ірина Петрівна

начальник відділу екологічної експертизи державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області (за узгодженням)

Чепелев
Вадим Олександрович

заступник начальника відділу державного пожежного нагляду, дізнання та ліцензування управління держтехногенбезпеки у Миколаївській області (за узгодженням)

Шевченко
Павло Миколайович

начальник відділу управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Миколаївській області (за узгодженням)

Шуліченко
Тетяна Василівна

начальник управління економіки та інвестицій Миколаївської міської ради (за узгодженням).

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали