МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.12.2011 р. N 384-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.10.2011 N 298-р "Про створення комісії з припинення юридичної особи - Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру"

Відповідно до статей 2, 14, 15 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на підставі статей 104, 105, 110, 111, 112 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, рішень Миколаївської обласної ради від 26 жовтня 2000 року N 16 "Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області", від 24 червня 2011 року N 31 "Про припинення діяльності Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру шляхом реорганізації (перетворення) у Миколаївську спеціальну загальноосвітню школу Миколаївської обласної ради" та у зв'язку з кадровими змінами в управлінні освіти і науки облдержадміністрації та в Миколаївському обласному навчально-реабілітаційному центрі:

1. Внести зміни до складу комісії з припинення юридичної особи - Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру шляхом реорганізації (перетворення) у Миколаївську спеціальну загальноосвітню школу Миколаївської обласної ради, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.10.2011 N 298-р "Про створення комісії з припинення юридичної особи - Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру" (Розпорядження N 298-р), виклавши його у новій редакції згідно з додатком.

2. Голові комісії Літвін С. М. повідомити державного реєстратора про зміни у складі комісії та подати йому, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних записів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
19.12.2011 N 384-р

СКЛАД
комісії з припинення юридичної особи - Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру шляхом реорганізації (перетворення) у Миколаївську спеціальну загальноосвітню школу Миколаївської обласної ради

Голова комісії:

Літвін
Світлана Миколаївна

заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації

Члени комісії:

Няхіна
Галина Іванівна

директор Миколаївського обласного навчально-реабілітаційного центру (за узгодженням)

Соляннікова
Олександра Олексіївна

начальник відділу технічного нагляду управління освіти і науки облдержадміністрації

Тогоєва
Ганна Михайлівна

начальник відділу з контрольно-ревізійної роботи та ліцензування, атестації та акредитації при управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали