МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.12.2011 р. N 383-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 29.07.2011 N 225-р "Про припинення юридичних осіб - обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія"

Відповідно до статей 2, 14, 15 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. ст. 104, 105, 110,111, 112 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, рішень Миколаївської обласної ради від 26 жовтня 2000 року N 16 "Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області" та від 24 червня 2011 року N 13 "Про припинення діяльності ОКП "Кіновідеопрокат" та МДКП "Централізована бухгалтерія" шляхом реорганізації (приєднання) до ПКВО "Фармація", розпорядження голови облдержадміністрації від 29.07.2011 N 225-р "Про припинення юридичних осіб - обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія": (Розпорядження N 225-р)

1. Внести зміни до складу комісії з припинення обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія", утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 29.07.2011 N 225-р "Про припинення юридичних осіб - обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" (Розпорядження N 225-р) (далі - комісія), шляхом виключення з її складу Пігуля Станіслава Григоровича у зв'язку з його звільненням з посади заступника директора з фармацевтичної діяльності та роботи з персоналом підприємства комунальної власності області "Фармація".

2. Голові комісії Філіпповій О. Ю. повідомити державного реєстратора про зміни у складі комісії та подати цьому державному реєстратору, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Катвалюка І. А.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали