МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.12.2011 р. N 374-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 4 листопада 2010 року N 409-р "Про утворення обласної постійно діючої робочої групи для проведення інвентаризації недержавних газорозподільних мереж, виявлення безхазяйних газорозподільних мереж та передачі їх відповідно до чинного законодавства у державну власність"

Відповідно до статті 2, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 року N 1203-р "Про здійснення заходів забезпечення обліку об'єктів газопостачання, які використовуються для розподілу природного газу" та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу обласної постійно діючої робочої групи для проведення інвентаризації недержавних газорозподільних мереж, виявлення безхазяйних газорозподільних мереж та передачі їх відповідно до чинного законодавства у державну власність, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 4 листопада 2010 року N 409 "Про утворення обласної постійно діючої робочої групи для проведення інвентаризації недержавних газорозподільних мереж, виявлення безхазяйних газорозподільних мереж та передачі їх відповідно до чинного законодавства у державну власність", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
12.12.2011 N 374-р

СКЛАД
обласної постійно діючої робочої групи для проведення інвентаризації недержавних газорозподільних мереж, виявлення безхазяйних газорозподільних мереж та передачі їх відповідно до чинного законодавства у державну власність

Голова робочої групи:

Ніколенко
Геннадій Борисович

перший заступник голови облдержадміністрації

Заступник голови робочої групи:

Волошинович
Едуард Петрович

начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

Члени робочої групи:

Атанасов
Олег Панасович

начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації

Гладков
Євген Леонідович

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

Єропунов
Микола Леонтійович

начальник управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області (за узгодженням)

Єрофєєва
Ірина Геннадіївна

головний спеціаліст відділу інвестиційної політики Головного управління економіки облдержадміністрації

Лагно
Олена Вікторівна

начальник управління статистики виробництва Головного управління статистики у Миколаївській області (за узгодженням)

Налімов
Андрій Володимирович

начальник управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації

Покотилов
Володимир Анатолійович

головний інженер ПАТ "Миколаївгаз" (за узгодженням)

Польська
Ірина Станіславівна

заступник начальника відділу організації перевірок підприємств стратегічних галузей економіки та ризикових операцій управління податкового контролю юридичних осіб державної податкової адміністрації у Миколаївській області (за узгодженням)

Сенатор
Любов Олексіївна

начальник відділу контролю інспектування у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг контрольно-ревізійного управління в Миколаївській області (за узгодженням)

Хоменко
Валентина Олексіївна

начальник відділу управління державним майном регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області (за узгодженням).

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали