МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.02.2012 р. N 24-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 21 березня 2005 року N 69-р "Про затвердження Положення про територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації рятувальників Миколаївської області та її склад"

Відповідно до статей 2, 25, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання Закону України "Про аварійно-рятувальні служби", наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 19 червня 2003 року N 201 "Про затвердження порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 липня 2003 року за N 640/7961:

1. Внести зміни до складу територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації рятувальників Миколаївської області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 березня 2005 року N 69-р "Про затвердження Положення про територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації рятувальників Миколаївської області та її склад", виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Голові комісії (Фісенку) організувати роботу територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації рятувальників Миколаївської області відповідно до наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 19 червня 2003 року N 201 "Про затвердження порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 липня 2003 року за N 640/7961, та Положення про територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації рятувальників Миколаївської області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 березня 2005 року N 69-р.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 16 травня 2008 року N 216-р "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 21 березня 2005 року N 69-р "Про затвердження Положення про територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації рятувальників та її склад", від 9 вересня 2011 року N 258-р "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 21 березня 2005 року N 69-р "Про затвердження Положення про територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації рятувальників та її склад".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов


 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
07.02.2012 N 24-р


СКЛАД
територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації рятувальників Миколаївської області

Голова комісії:

Фісенко
Віктор Андрійович

начальник управління Держтехногенбезпеки у Миколаївській області (за узгодженням)

Заступники голови комісії:

Долич
Олексій Володимирович

заступник начальника - начальник відділу оперативного планування та реагування на надзвичайні ситуації управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

Панасенко
Микола Анатолійович

заступник начальника територіального управління МНС у Миколаївській області з питань оперативного реагування та цивільного захисту (за узгодженням)

Секретар комісії

Мостика
Євген Григорович

головний інспектор відділу державного нагляду з питань техногенної безпеки та аварійно-рятувальних формувань управління Держтехногенбезпеки у Миколаївській області (за узгодженням)

Члени комісії:

Горьковець
Володимир Вікторович

головний інженер Миколаївського управління магістрального аміакопроводу Українського Державного підприємства "Укрхімтрансаміак" (за узгодженням)

Жебрак
Сергій Антонович

начальник відділу державного нагляду з питань техногенної безпеки та аварійно-рятувальних формувань управління Держтехногенбезпеки у Миколаївській області (за узгодженням)

Каратай
Віталій Миколайович

начальник відділу оперативного реагування територіального управління МНС у Миколаївській області (за узгодженням)

Корчинський
Орест Ігнатович

начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області (за узгодженням)

Кузьменко
Вадим Леонідович

завідуючий реанімаційним відділенням Миколаївської обласної лікарні (за узгодженням)

Марков
Сергій Едгемович

завідуючий травматологічним відділенням лікарні швидкої медичної допомоги м. Миколаєва (за узгодженням)

Островський
Юрій Володимирович

командир Миколаївського воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону Міністерства надзвичайних ситуацій України (за узгодженням)

Орлов
Сергій Васильович

начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення територіального управління МНС у Миколаївській області (за узгодженням).


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали