ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.08.2011 р. N 1506

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.02.97 N 142

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про альтернативну (невійськову) службу" і постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.99 N 2066 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України "Про альтернативну (невійськову) службу", з метою вирішення питання проходження альтернативної (невійськової служби):

1. Внести зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.02.97 N 142 "Про створення комісії у справах альтернативної (невійськової) служби", виклавши його в новій редакції:

"Відповідно до Закону України "Про альтернативну (невійськову) службу" та постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.99 N 2066 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України "Про альтернативну (невійськову) службу", з метою вирішення питання проходження альтернативної (невійськової служби):

1. Створити Київську міську комісію у справах альтернативної (невійськової) служби та затвердити її склад, що додається.

2. Районним в місті Києві державним адміністраціям створити районні в місті Києві комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

3. Київській міській та районним в місті Києві комісіям у справах альтернативної (невійськової) служби у своїй діяльності керуватись Положенням про комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.99 N 2066, та законодавством України з питань проходження альтернативної (невійськової) служби.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.".

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації:

від 14.12.2000 N 2232 "Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.02.97 N 142";

від 23.06.2001 N 1300 "Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.02.97 N 142".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської міської державної адміністрації
07.02.97 N 142
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 25.08.2011 N 1506)

Склад
Київської міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

Новохатько Леонід Михайлович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Демидов Геннадій Миколайович

заступник начальника відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Костюренко Тетяна Миколаївна

начальник Головного управління праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії

Скрипченко Тетяна Олександрівна

заступник начальника відділу координації роботи та організаційно-методичного забезпечення діяльності територіальних центрів міста Києва Київського міського територіального центру соціального обслуговування, секретар комісії

Загородній Володимир Васильович

заступник начальника Головного управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Політіко Дмитро Валерійович

заступник директора Київського міського центру зайнятості (за згодою)

Максимів Юрій Степанович

начальник відділу обліково-призовної роботи - заступник військового комісара (з призову) Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Черкашина Людмила Борисівна

заступник директора Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (за згодою)

Прилипко Юрій Михайлович

начальник відділу методичної роботи юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Шиленко Богдан Євгенович

заступник начальника управління - начальник відділу зв'язків з релігійними організаціями управління у справах релігій Управління у справах національностей та релігій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Заступник голови - керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали