ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2012 р. N 114

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 09.02.2005 N 139

Відповідно до ст. 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи заяву голови парафіяльної ради, настоятеля релігійної громади парафії Святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, Чудотворця у Печерському районі м. Києва Української Православної Церкви від 15.12.2011 та протокол парафіяльних зборів зазначеної релігійної громади від 28.01.2011 N 2, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади парафії Святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, Чудотворця у Печерському районі м. Києва Української Православної Церкви, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 09.02.2005 N 139, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Внести зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 09.02.2005 N 139 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади парафії Святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, Чудотворця у Печерському районі м. Києва Української Православної Церкви":

в назві та тексті розпорядження слова: "Святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, Чудотворця у Печерському районі м. Києва Української Православної Церкви" замінити словами: "на честь Святителя і Чудотворця Миколая Української Православної Церкви у Печерському районі міста Києва".

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали