ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2011 р. N 1624-01р

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 27.12.2010 р. N 2465-01р "Про створення робочої групи з узагальнення матеріалів та доопрацювання проекту Статуту територіальної громади м. Одеси"

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою здійснення заходів щодо аналізу та узагальнення практики застосування Статуту територіальної громади м. Одеси:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 27.12.2010 р. N 2465-01р "Про створення робочої групи з узагальнення матеріалів та доопрацювання проекту Статуту територіальної громади м. Одеси", замінивши слова "робоча група з узагальнення матеріалів та доопрацювання проекту Статуту територіальної громади м. Одеси" словами "робоча група з аналізу та узагальнення практики застосування Статуту" у відповідних відмінках.

2. Робочій групі здійснювати заходи з аналізу та узагальнення практики застосування Статуту територіальної громади м. Одеси та щоквартально надавати відповідну інформацію міському голові.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали