ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.03.2012 р. N 262-01р

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 27.12.2010 р. N 2465-01р "Про створення робочої групи з узагальнення матеріалів та доопрацювання проекту Статуту територіальної громади міста Одеси" (зі змінами)

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради:

1. Внести наступні зміни до розпорядження міського голови від 27.12.2010 р. N 2465-01р "Про створення робочої групи з узагальнення матеріалів та доопрацювання проекту Статуту територіальної громади м. Одеси" (зі змінами):

1.1. Замінити у додатку до розпорядження слова "Бедний Олег Ігорович - заступник директора юридичного департаменту Одеської міської ради" словами "Бедний Олег Ігорович - доцент кафедри адміністративного і фінансового права Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук (за згодою)".

1.2. Ввести до складу робочої групи Ріпенка Артема Ігоровича - начальника відділу правової експертизи юридичного департаменту Одеської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Бриндака О. Б.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали