ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2011 р. N 127

Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації від 07.09.2006 N 364

Відповідно до ст. 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку із кадровими змінами, що відбулися в облдержадміністрації та інших органах виконавчої влади в області, внести до розпорядження облдержадміністрації від 07.09.2006 N 364 "Про комісію облдержадміністрації з питань упорядкування обліку юридичних осіб", із змінами, внесеними розпорядженням облдержадміністрації від 15.09.2010 N 243, такі зміни:

1. У складі комісії облдержадміністрації з питань упорядкування обліку юридичних осіб (далі - комісія):

1.1. Увести до складу комісії:

Влізла
Євгена Мироновича

- заступника голови облдержадміністрації, призначивши його головою комісії;

Горбенко
Наталію Арсентіївну

- начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по області, призначивши її заступником голови комісії;

Виноградова
Дмитра Сергійовича

- тимчасово виконуючого обов'язки першого заступника начальника управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

1.2. Вивести із складу комісії Пузяка М. І., Плаху В. В., Якимчука С. П.

2. Пункт 5 викласти у такій редакції:

"5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Влізла Є. М., управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації та регіональне відділення Фонду державного майна України по області".

 

Голова державної адміністрації

С. Б. Тулуб

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали