ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2017 р. N 1574

Київ

Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України від 29 липня 1994 року N 661 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади незалежної помісної церкви євангельських християн "Альфа та Омега" у Дніпровському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву пресвітера релігійної громади незалежної помісної церкви євангельських християн "Альфа та Омега" у Дніпровському районі м. Києва від 02 жовтня 2017 року N 17-8 та протокол загальних зборів релігійної громади незалежної помісної церкви євангельських християн "Альфа та Омега" у Дніпровському районі м. Києва від 02 червня 2017 року N 14-2:

1. Унести до розпорядження Представника Президента України від 29 липня 1994 року N 661 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади незалежної помісної церкви євангельських християн "Альфа та Омега" у Дніпровському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади незалежної помісної церкви євангельських християн "Альфа та Омега" у Дніпровському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада незалежної помісної церкви євангельських християн "Альфа та Омега" у Дніпровському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади незалежної помісної церкви євангельських християн "Альфа та Омега" у Дніпровському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Представника Президента України від 29 липня 1994 року N 661, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали