Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 січня 2013 року N 53 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади язичників "КВІТКА ПАПОРОТІ" у Подільському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2017 р. N 1531

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 січня 2013 року N 53 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади язичників "КВІТКА ПАПОРОТІ" у Подільському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву голови та секретаря релігійної громади язичників "КВІТКА ПАПОРОТІ" у Подільському районі м. Києва від 11 вересня 2017 року N 165 та протокол Загальних зборів членів релігійної громади язичників "КВІТКА ПАПОРОТІ" у Подільському районі м. Києва від 24 грудня 2016 року N 8:

1. Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 січня 2013 року N 53 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади язичників "Квітка Папороті" у Подільському районі м. Києва" (Розпорядження N 53) такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади язичників "КВІТКА ПАПОРОТІ" у Подільському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада Огнищан-Родовірів "Квітка Папороті" у Подільському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади язичників "КВІТКА ПАПОРОТІ" у Подільському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 січня 2013 року N 53 (Розпорядження N 53), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали