ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 1497

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24.03.2011 N 405

Відповідно Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (із змінами), керуючись рішенням Київської міської ради від 08.02.2007 N 61/722 "Про Угоду з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2010 - 2012 року з футболу", розпоряджанням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.12.2010 N 1177 "Про облаштування та благоустрій міського простору 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський" до чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (Розпорядження N 1177), розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24.03.2011 N 405 "Про капітальний ремонт фасадів та покрівель будинків, благоустрій прибудинкових територій, розташованих у 1,5 км зоні навколо НСК "Олімпійський", до Євро 2012 року і виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків" (Розпорядження N 405):

1. Внести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24.03.2011 N 405 "Про капітальний ремонт фасадів та покрівель будинків, благоустрій прибудинкових територій, розташованих у 1,5 км зоні навколо НСК "Олімпійський", до Євро 2012 року і виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків" (Розпорядження N 405) наступні зміни:

1.1. Пункт 1 розпорядження доповнити підпунктом 1.3 наступного змісту:

"1.3. виготовлення та встановлення будинкових покажчиків єдиного зразка з назвою вулиць та номерів будинків з обов'язковим дублюванням всіх написів латинськими літерами (додаток 12)."

1.2. Пункт 3 розпорядження доповнити підпунктом 3.3 наступного змісту:

"3.3. виготовлення та встановлення будинкових покажчиків єдиного зразка з назвою вулиць та номерів будинків з обов'язковим дублюванням всіх написів латинськими літерами (додаток 12)."

1.3. Пункт 5 розпорядження доповнити підпунктом 5.3 наступного змісту:

"5.3. виготовлення та встановлення будинкових покажчиків єдиного зразка з назвою вулиць та номерів будинків з обов'язковим дублюванням всіх написів латинськими літерами (додаток 12)."

1.4. Доповнити розпорядження пунктами 10 - 19 наступного змісту:

"10. Київському міському центру екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф виступити замовником робіт з:

10.1. виготовлення паспорта на опорядження та відновлення фасаду будівлі (у тому числі паспортів ремонту фасаду та покрівлі) Київського міського центру екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф на вул. Ямській, 43 у Голосіївському районі м. Києва;

10.2. розробки проектної документації з капітального ремонту внутрішньої частини будівлі Київського міського центру екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф на вул. Ямській, 43 у Голосіївському районі м. Києва та внутрішніх інженерних мереж;

10.3. капітального ремонту фасаду, покрівлі, внутрішніх приміщень та інженерних мереж будівлі Київського міського центру екстреної медичної допомоги служби медицини катастроф на вул. Ямській, 43 у Голосіївському районі м. Києва і забезпечити його завершення до 1 червня 2012 року.

11. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виступити замовником робіт з:

11.1. виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків (у тому числі паспортів ремонту фасаду, покрівлі та відновлення окремих архітектурних деталей об'єктів культурної спадщини), розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", відповідно до затвердженого адресного переліку;

11.2. виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків, розташованих за основними магістралями руху вболівальників у Дарницькому районі м. Києва, відповідно до затвердженого адресного переліку;

11.3. капітального ремонту фасадів, покрівель будинків, благоустрою прибудинкових територій до Євро 2012, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", та забезпечити його проведення до 31 грудня 2011 року відповідно до затвердженого адресного переліку;

11.4. капітального ремонту фасадів будинків, розташованих за основними магістралями руху вболівальників у Дарницькому районі м. Києва, та забезпечити його проведення до 31 грудня 2011 року відповідно до затвердженого адресного переліку.

12. Затвердити адресний перелік будинків, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів, покрівель будинків, благоустрою прибудинкових територій Головним управлінням житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (додаток 9).

13. Затвердити адресний перелік будинків, розташованих за основними магістралями руху вболівальників у Дарницькому районі м. Києва, на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів будинків Головним управлінням житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (додаток 13).

14. Головним лікарям закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва, зазначених у додатку 10 цього розпорядження, виступити замовником робіт з:

14.1. виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва (у тому числі паспортів ремонту фасаду, покрівлі та відновлення окремих архітектурних деталей об'єктів культурної спадщини), розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський";

14.2. капітального ремонту фасадів, покрівель закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва, благоустрою прибудинкових територій до Євро 2012, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", та забезпечити його проведення до 31 грудня 2011 року відповідно до затвердженого адресного переліку.

15. Затвердити адресний перелік закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів, покрівель медичних закладів, благоустрою прибудинкових територій Головним управлінням охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (додаток 10).

16. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виконання робіт, зазначених у пунктах 10 та 14 цього розпорядження, здійснювати за рахунок коштів, передбачених на капітальний ремонт закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва, у 2011 - 2012 роках.

17. КП "Київжитлоспецексплуатація" виступити замовником робіт з:

17.1. виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будівель та споруд (у тому числі паспортів ремонту фасаду, покрівлі та відновлення окремих архітектурних деталей об'єктів культурної спадщини), розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський, які знаходяться на балансі КП "Київжитлоспецексплуатація", відповідно до затвердженого адресного переліку;

17.2. капітального ремонту фасадів, покрівель будівель та споруд, благоустрою прибудинкових територій до Євро 2012, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", які знаходяться на балансі КП "Київжитлоспецексплуатація", та забезпечити його проведення до 31 грудня 2011 року відповідно до затвердженого адресного переліку за рахунок власних коштів, коштів орендарів та власників нежитлових приміщень, які розташовані у цих будівлях.

18. Затвердити адресний перелік будівель та споруд, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", які знаходяться на балансі КП "Київжитлоспецексплуатація" (додаток 11).

19. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт."

1.5. Внести зміни у додатки 2, 5, 7 до розпорядження, виклавши їх у наступній редакції, що додається.

1.6. Внести зміни в назву додатка 8 до розпорядження: слово "Печерському" замінити на слово "Шевченківському".

2. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Адресний перелік будинків, розташованих у Голосіївському районі м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів будинків та покрівель у другу чергу

N
п/п

Назва вулиці

Номер будинку

Орієнтовна сума тис. грн.

1

2

3

4

1

вул. Горького

10

402,938

9

вул. Горького

100

1023,97

3

вул. Горького

102

1822,94

4

вул. Горького

104

1822,94

5

вул. Горького

108

248,3

6

вул. Горького

110

1238,22

7

вул. Жилянська

46

701,4

8

вул. Червоноармійська

78

1055,0

9

вул. Червоноармійська

104

1350,0

10

вул. Володимирська

78

40,0

РАЗОМ

9705,71

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

Додаток 5
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Адресний перелік будинків, розташованих у Печерському районі м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів будинків та покрівель у другу чергу

N
п/п

Назва вулиці

Номер будинку

Орієнтовна сума тис. грн.

1

2

3

4

1

вул. Кловський узвіз

12-а

148,0

2

вул. Кловський узвіз

18

120,0

3

вул. Кловський узвіз

20

140,0

4

вул. Кловський узвіз

24

190,0

5

вул. Кловський узвіз

4

300,0

6

вул. Кловський узвіз

14/24

130,0

7

вул. Шовковична

9

80,0

8

вул. Шовковична

3

100,0

9

вул. Івана Мазепи

4/6

340,0

10

вул. Гусовського

1

310,0

11

вул. Гусовського

2

420,0

12

вул. Мечникова

10/2

430,0

13

вул. Мечникова

11

150,0

14

вул. Мечникова

22-а

120,0

15

вул. Академіка Богомольця

3

60,0

16

вул. Панаса Мирного

9-а

75,0

17

вул. Рибальська

13

220,0

18

пров. Чекістів

4

25,0

19

пров. Чекістів

2-а

170,0

20

пров. Чекістів

1-а

170,0

21

пров. Чекістів

3

90,0

22

пров. Чекістів

8

110,0

23

пров. Чекістів

10

160,0

24

вул. Івана Мар'яненка

13

170,0

25

вул. Івана Мар'яненка

14

60,0

26

вул. Немеровича-Данченка

5

150,0

27

вул. Печерський узвіз

10

165,0

28

пров. Виноградний

1/11

150,0

29

вул. Пилипа Орлика

22/2

130,0

30

вул. Пилипа Орлика

24/1

130,0

31

вул. Пилипа Орлика

9

110,0

32

вул. Липська

9-а

90,0

33

вул. Івана Федорова

9

2,0

34

вул. Івана Федорова

2

577,0

35

вул. Предславинська

30-а

265,0

36

вул. Шота Руставелі

10

30,0

37

вул. Шота Руставелі

47

471,0

38

вул. Шота Руставелі

46

472,0

39

вул. Шота Руставелі

37

404,0

40

вул. Шота Руставелі

6

152,0

41

вул. Басейна

7

66,0

42

вул. Басейна

15

143,0

43

вул. Хрещатик

21

1992,0

44

вул. Хрещатик

29

2082,0

45

пров. Лабораторний

14/29

590,0

46

вул. Івана Мазепи

3-а

748,00

47

вул. Академіка Богомольця

4/17

480,00

48

вул. Анрі Барбюса

22/26

379,00

49

вул. Предславинська

12

420,00

50

вул. Басейна

3

525,00

51

вул. Хрещатик

23

642,00

52

виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків

 

299,9

РАЗОМ

15952,90

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

Додаток 7
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Адресний перелік будинків, розташованих у Шевченківському районі м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів будинків та покрівель у першочерговому порядку

N
п/п

Назва вулиці

Номер будинку

Орієнтовна сума тис. грн.

1

2

3

4

1

вул. Червоноармійська

12

130,00

2

вул. Червоноармійська

14

208,10

3

вул. Пушкінська

5

122,40

4

вул. Пушкінська

7

165,20

5

вул. Пушкінська

9, 9-а

541,80

6

вул. Пушкінська

10

79,70

7

вул. Пушкінська

12

101,70

8

вул. Пушкінська

14

71,00

9

вул. Пушкінська

20

355,60

10

вул. Пушкінська

45/2-а

384,00

11

бульв. Т. Шевченка

9/28

294,00

12

бульв. Т. Шевченка

13

63,20

13

вул. Льва Толстого

8

164,50

14

вул. Б. Хмельницького

12 - 14

133,00

15

вул. Б. Хмельницького

26-В1

19,60

16

вул. Б. Хмельницького

32

285,30

17

вул. Б. Хмельницького

33/34

276,00

18

вул. Володимирська

51 - 53

2721,30

19

вул. Володимирська

48

318,00

20

вул. Володимирська

45

415,00

21

вул. Володимирська

18/2

354,20

22

вул. Володимирська

19

157,50

23

вул. Терещенківська

21

239,80

24

вул. Терещенківська

19

81,20

25

вул. Терещенківська

13

308,80

26

вул. Терещенківська

7

45,80

27

вул. Прорізна

3

331,20

28

вул. Прорізна

6

207,50

29

вул. Прорізна

10

624,00

30

вул. Прорізна

16/2

168,90

31

вул. Прорізна

20

119,00

32

вул. Прорізна

18/1

168,00

33

вул. Прорізна

22

123,00

34

вул. Прорізна

4

228,60

35

вул. Прорізна

25

87,50

36

вул. Прорізна

23

122,70

37

вул. Прорізна

21

121,80

38

вул. Прорізна

11-а

93,80

39

вул. Прорізна

9

170,50

40

вул. Велика Житомирська

4-а

211,70

41

вул. Велика Житомирська

6

235,30

42

вул. Велика Житомирська

8/14

242,00

43

вул. Велика Житомирська

10

320,50

44

вул. Велика Житомирська

13

321,30

45

вул. Мала Житомирська

3/4

150,00

46

вул. Мала Житомирська

5

176,60

47

вул. Мала Житомирська

11

175,80

48

вул. Мала Житомирська

13/6

285,00

49

вул. Мала Житомирська

7

118,70

50

вул. Мала Житомирська

8

53,10

51

вул. Мала Житомирська

16/3

435,00

52

вул. Мала Житомирська

18

498,10

53

вул. Костьольна

3

275,00

54

вул. Костьольна

5

172,50

55

вул. Костьольна

7

243,00

56

вул. Михайлівська

13

96,70

57

вул. Михайлівська

16-а

378,70

58

вул. Михайлівська

19

344,40

59

вул. Михайлівська

22-а

351,70

60

вул. Михайлівська

24-а

550,80

61

вул. Михайлівська

24-в

52,60

62

вул. Софійська

134,00

63

вул. Софійська

8

255,00

64

пров. Георгіївський

2

686,30

65

вул. Хрещатик

8-б

86,50

66

вул. Ярославів Вал

2

335,30

67

вул. Ярославів Вал

4

106,00

68

вул. Ярославів Вал

6

87,00

69

вул. Золотоворітська

8/4

69,30

70

вул. Михайлівська

21-а

239,30

71

вул. Пушкінська

43-а

134,70

72

бульв. Т. Шевченка

2

182,60

73

вул. Б. Хмельницького

9-б

243,30

74

вул. Б. Хмельницького

27

141,80

75

вул. Б. Хмельницького

29

259,20

76

вул. Леонтовича

6-а

180,00

77

вул. Леонтовича

7

107,30

78

вул. Леонтовича

5

87,80

79

вул. Леонтовича

1

92,90

80

виготовлення паспортів на опорядження та відновлення фасадів будинків

 -

280,00

РАЗОМ

20000,00

 

Додаток 9
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Адресний перелік будинків, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів, покрівель будинків, благоустрою прибудинкових територій Головним управлінням житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

N
п/п

Назва вулиці

Номер будинку

Орієнтовна сума тис. грн.

1

2

3

4

Голосіївський район

1

вул. Горького

3-а (флігель)

282,41

2

вул. Горького

24

602,86

3

вул. Горького

84

261,69

4

вул. Горького

90 - 92

250,00

5

вул. Горького

91/14

250,00

6

вул. Горького

93

299,91

7

вул. Горького

94 - 96

290,00

8

вул. Горького

95

173,38

9

вул. Горького

106

1510,00

10

вул. Горького

112

1940,00

11

вул. Димитрова

9-а

195,13

12

вул. Боженка

53/30

421,70

13

вул. Володимиро-Либідська

22

559,97

Разом по району:

7037,05

Печерський район

1

вул. Кловський узвіз

9/2

364,00

2

вул. Шовковична

13/2

40,00

3

вул. Шовковична

11/1

260,00

4

вул. Шовковична

5

50,00

5

вул. Шовковична

23

60,00

6

вул. Інститутська

17/5

160,00

7

вул. І. Мазепи

7

195,00

8

вул. І. Мазепи

9

294,00

9

вул. І. Мазепи

12

204,00

10

вул. І. Мазепи

14

360,00

11

вул. Гусовського

12/7

339,00

12

вул. Щорса

33

140,00

13

вул. Мечникова

7

188,00

14

вул. Мечникова

7-а

70,00

15

вул. Мечникова

18

150,00

16

Печерський узвіз

19

245,00

17

вул. Щорса

7/9

39,00

18

вул. Щорса

29

11,00

19

вул. Івана Федорова

6-а

154,00

20

вул. Червоноармійська

63

28,00

21

вул. Червоноармійська

67/7

25,00

22

вул. Червоноармійська

85/87

38,00

23

вул. Червоноармійська

71

10,00

24

вул. Червоноармійська

79

71,00

25

вул. Червоноармійська

17-а (флігель)

86,00

26

вул. Червоноармійська

27

55,00

27

вул. Червоноармійська

23-в

237,00

28

бульв. Лесі Українки

24

35,00

29

вул. Шота Руставелі

38-б

77,00

30

вул. Шота Руставелі

40/10

270,00

31

вул. Шота Руставелі

27-б

152,00

32

вул. Шота Руставелі

31-а

156,00

33

вул. Шота Руставелі

34

115,00

34

вул. Шота Руставелі

33-б

173,00

35

вул. Басейна

1/2

263,00

36

вул. Басейна

9-б

59,00

37

вул. Басейна

19-б

74,00

38

вул. Басейна

21-б

89,00

39

вул. Еспланадна

30-б

50,00

40

Бессарабська площа

5

329,00

41

вул. Круглоуніверситетська

2/1

295,00

Разом по району:

6010,00

Шевченківський район

1

вул. Червоноармійська

12

230,00

2

вул. Червоноармійська

14

308,10

3

вул. Червоноармійська

16

471,90

Разом по району:

1010,00

Всього:

14057,05

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

Додаток 10
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Адресний перелік закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів, покрівель медичних закладів, благоустрою прибудинкових територій Головним управлінням охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

N
п/п

Назва медичного закладу

Назва вулиці

Номер будинку

1

2

3

4

1

Київська міська клінічна лікарня N 18

бульв. Т. Шевченка

17

2

Київська міська дитяча клінічна лікарня N 6

вул. Терещенківська

23 - 25/10

3

Київська міська клінічна лікарня N 17

пров. Лабораторний

14, 16, 18, 20

4

Олександрівська клінічна лікарня міста Києва

вул. Шовковична

39/1

5

Київський міський центр спортивної медицини

вул. Тарасівська

6

6

Київський міський центр радіаційного захисту громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи

вул. Пушкінська

40

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

Додаток 11
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Адресний перелік будівель та споруд, розташованих у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський", які знаходяться на балансі КП "Київжитлоспецексплуатація"

N
п/п

Назва вулиці

Номер будинку

Орієнтовна сума тис. грн.

1

2

3

4

Голосіївський район

1

вул. Саксаганського

40/85 літ. А, А1

47,71

2

вул. Горького

107 літ. А

140,72

Разом по району: 2 будинки

188,43

Печерський район

1

вул. Басейна

1/2 літ. А

263,00

2

вул. Липська

16 літ. А

205,40

3

вул. Ульянових

1/62 літ. А

527,00

Разом по району: 3 будинки

995,40

Шевченківський район

1

бульв. Т. Шевченка

1 літ. А

97,30

2

вул. Пушкінська

28/9 літ. А

444,80

3

вул. Пушкінська

32 літ. А, А1

138,99

4

вул. Пушкінська

38 літ. А, А1

85,20

5

вул. Б. Хмельницького

3 літ. А

158,17

6

вул. Б. Хмельницького

9 літ. А

175,33

7

вул. Хрещатик

44 літ. А

206,51

8

вул. Хрещатик

52 літ. А

219,10

Разом по району: 8 будинків

1525,40

Всього: 13 будинків

2709,23

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

Додаток 12
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Кількість будинкових покажчиків єдиного зразку з назвою вулиць та номерів будинків з обов'язковим дублюванням всіх написів латинськими літерами у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах м. Києва на території 1,5 км зони навколо НСК "Олімпійський"

N

Назва району

Кількість (шт.)

Орієнтовна вартість гри.

Орієнтовна сума тис. грн.

1

2

3

4

5

1

Голосіївський район

740

400,00

296,00

2

Печерський район

740

400,00

296,00

3

Шевченківський район

740

400,00

296,00

РАЗОМ

 

 

888,00

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 

Додаток 13
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.03.2011 N 405
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 22.08.2011 N 1497)

Адресний перелік будинків, розташованих за основними магістралями руху вболівальників у Дарницькому районі м. Києва, на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів будинків Головним управлінням житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

N
п/п

Назва вулиці

Номер будинку

Орієнтовна сума тис. грн.

1

2

3

4

1

просп. Бажана

5-а

1684,66

2

просп. Бажана

7

1684,66

3

просп. Бажана

9

1684,66

 

5053,98

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали