ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2011 р. N 1771

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.05.2008 N 688

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у зв'язку з необхідністю подовження термінів виконання робіт із капітального ремонту Харківського шосе у Дніпровському та Дарницькому районах, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.05.2008 N 688 "Про капітальний ремонт Харківського шосе у Дніпровському та Дарницькому районах":

1.1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Здійснити в 2008 - 2012 роках розробку проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт Харківського шосе у Дніпровському та Дарницькому районах".

1.2. Пункт 4 викласти у такій редакції:

"4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), як головному розпоряднику коштів міського бюджету, здійснити фінансування робіт із капітального ремонту Харківського шосе в межах бюджетних призначень, затверджених в бюджеті м. Києва на капітальний ремонт об'єктів вулично-шляхової мережі на 2011 рік та наступні роки".

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали