ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.10.2011 р. N 1827

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.10.2010 N 835

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.10.2010 N 835 "Про тимчасове зайняття тротуару та частково проїзної частини по вул. Протасів Яр від вул. Миколи Амосова до вул. Миколи Грінченка у Солом'янському районі", а саме:

підпункт 2.3 пункту 2 викласти в наступній редакції:

"2.3. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини та тротуарів за типом існуючого по всій довжині розриття та передати за актами шляхово-експлуатаційному управлінню по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району."

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали