ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 1851

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 1815

Відповідно до підпункту 5 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою своєчасного та якісного забезпечення споживачів м. Києва тепловою енергією, недопущення виникнення нештатних ситуацій на джерелах теплопостачання, які можуть призвести до негативних екологічних та техногенних наслідків, враховуючи особливості роботи теплових мереж міста та окремих зон тепло забезпечення, а також у зв'язку зі стрімким зниженням температури зовнішнього повітря в нічний час, в межах функції місцевого органу виконавчої влади:

1. Внести зміни до підпункту 1.1 пункту 1 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 1815 "Про початок опалювального сезону у м. Києві" (Розпорядження N 1815), виклавши його в такій редакції:

"1.1. I етап:

- в пологових будинках, лікувальних установах, дошкільних закладах, навчальних закладах з цілодобовим перебуванням дітей, а також в соціально-медичних установах, підпорядкованих Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)".

2. Внести зміни до пункту 2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 1815 "Про початок опалювального сезону у м. Києві" (Розпорядження N 1815), виклавши його в такій редакції:

"2. Головному управлінню охорони здоров'я, Головному управлінню освіти і науки, Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з керівниками теплопостачальних підприємств, лікувальних установ, навчальних закладів, а також соціально-медичних установ, підпорядкованих Головному управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), зазначених у підпункті 1.1. пункту 1 цього розпорядження, вжити невідкладних заходів та забезпечити скоординовану роботу з першочергового пуску тепла до цих установ та закладів".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали