ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.11.2011 р. N 2008

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.04.2011 N 552

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про теплопостачання", у зв'язку з проведенням визначеної Законом України "Про здійснення державних закупівель" процедури закупівлі робіт, пов'язаних з розробкою проекту та виконанням капітального ремонту центрального теплового пункту, мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення на проспекті Леся Курбаса, 14-а у Святошинському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.04.2011 N 552 "Про розробку проекту та виконання робіт з капітального ремонту центрального теплового пункту, мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення на проспекті Леся Курбаса, 14-а у Святошинському районі" (із змінами) такі зміни:

У підпункті 2.5 пункту 2 слово "вересень" замінити словом "листопад".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голову Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Рюмшина С. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали