ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.01.2012 р. N 3

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.11.2011 N 2074

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою ефективного проведення інвентаризації всіх об'єктів незавершеного будівництва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, для визначення доцільності їх подальшої експлуатації, продовження будівництва, консервації або списання, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.11.2011 N 2074 "Про створення міської комісії для проведення інвентаризації всіх об'єктів незавершеного будівництва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передані у володіння та користування публічному акціонерному товариству "АК "Київводоканал" (Розпорядження N 2074) такі зміни:

1.1. У пункті 2 цифри "01.12.2011" замінити цифрами "30.03.2012".

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

Л. Новохатько

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали