ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.02.2012 р. N 298

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.12.2011 N 2264

Відповідно до Закону України "Про державну експертизу землевпорядної документації" та постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.2011 N 974 "Про утворення територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів" (Постанова N 974):

1. Внести до примітки до складу комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.12.2011 N 2264 (Розпорядження N 2264), зміни, що додаються.

2. Внести до Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.12.2011 N 2264 (Розпорядження N 2264), зміни, що додаються.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
23.02.2012 N 298

Зміни до примітки до складу комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою (Розпорядження N 2264)

Примітку до складу комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою, доповнити новим абзацом такого змісту:

"У разі, якщо проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає обов'язковій державній експертизі землевпорядної документації,до роботи у складі комісії вважається включеним уповноважений представник Головного управління Держземагентства у м. Києві".

 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
23.02.2012 N 298

Зміни до Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою (Розпорядження N 2264)

1. Пункт 4 Положення доповнити новим абзацом такого змісту:

"У разі, якщо проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає обов'язковій державній експертизі землевпорядної документації, до складу комісії включається уповноважений представник Головного управління Держземагентства у м. Києві".

2. Пункт 12 Положення доповнити новим абзацом такого змісту:

"Член комісії - представник Головного управління Держземагентства у м. Києві підписує висновок комісії у випадку включення його до складу комісії, у разі погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що відповідно до закону підлягають обов'язковій державній експертизі землевпорядної документації".

 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали