ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2012 р. N 529

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.06.2009 N 736

Відповідно до ст. 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", ст. 19 Закону України "Про автомобільні дороги" та у зв'язку з необхідністю подовження строків виконання робіт з капітального ремонту Паркового пішохідного моста через р. Дніпро, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.06.2009 N 736 "Про капітальний ремонт Паркового пішохідного моста через р. Дніпро":

1. Пункт 1 викласти у новій редакції:

"1. Здійснити розробку проектно-кошторисної документації та виконати роботи з капітального ремонту Паркового пішохідного моста через р. Дніпро (далі - капітальний ремонт Паркового пішохідного моста).".

2. Пункт 5 викласти у новій редакції:

"5. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як головному розпоряднику коштів міського бюджету здійснити фінансування робіт в межах бюджетних призначень, затверджених в міському бюджеті м. Києва на капітальний ремонт об'єктів вулично-шляхової мережі на 2012 та наступні роки.".

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали