ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2012 р. N 538

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2008 N 307

Відповідно до ст. 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", ст. 19 Закону України "Про автомобільні дороги", у зв'язку з необхідністю продовження строків виконання робіт з проектування та реконструкції Кільцевої дороги на ділянці від вул. Сім'ї Сосніних до Гостомельського шосе у Святошинському районі з будівництвом пішохідних переходів в різних рівнях з проїзною частиною, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2008 N 307 "Про реконструкцію Кільцевої дороги на ділянці від вул. Сім'ї Сосніних до Гостомельського шосе у Святошинському районі з будівництвом пішохідних переходів в різних рівнях з проїзною частиною":

1. В пункті 1 слова та цифри "у 2010 році" та "а в 2011 році" виключити.

2. В підпункті 3.1 пункту 3 слова "тендерній основі" замінити словами "конкурсних торгах".

3. Підпункт 3.5 пункту 3 викласти в новій редакції:

"3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.".

4. Пункт 3.8 виключити.

5. Пункт 5 викласти в новій редакції:

"5. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації та реконструкції Кільцевої дороги на ділянці від вул. Сім'ї Сосніних до Гостомельського шосе у Святошинському районі з будівництвом пішохідних переходів в різних рівнях з проїзною частиною до програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 та наступні роки.".

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали