ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.02.2012 р. N 306

Київ

Про внесення змін до складу комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів підприємств, установ та організацій м. Києва

З метою удосконалення науково-методичного та організаційного рівня проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів підприємств, установ та організацій м. Києва, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

Затвердити зміни до складу комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів підприємств, установ та організацій м. Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2009 N 1381, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.12.2009 N 1381
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 23.02.2012 N 306)

Склад
комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів підприємств, установ та організацій м. Києва

Лисенко
Сергій Іванович

- начальник відділу з питань охорони праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), голова комісії

Божко
Олександр Васильович

- головний спеціаліст відділу з питань охорони праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Пузирін
Микола Олександрович

- начальник управління охорони праці та здоров'я - головний технічний інспектор праці об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" (за згодою)

Овсянников
Федір Олександрович

- Голова Правління Асоціації спеціалістів з охорони праці і безпеки професійної діяльності "За безпечну працю" (за згодою)

Резніченко
Олександр Миколайович

- президент Київської асоціації спеціалістів з охорони праці та безпечної життєдіяльності населення (за згодою)

Степанюк
Сергій Миколайович

- начальник Державної інспекції промислової безпеки та охорони праці у соціально-культурній сфері територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та місту Києву (за згодою)

Заболотний
Андрій Миколайович

- головний державний інспектор Державної інспекції нагляду у будівництві територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та місту Києву (за згодою)

Голубов
Сергій Володимирович

- головний державний інспектор Державної інспекції нагляду у газовому комплексі та хімічній промисловості територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та місту Києву (за згодою)

Черновол
Олександр Васильович

- головний державний інспектор Державної інспекції нагляду за об'єктами котлонагляду та підйомними спорудами територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та місту Києву (за згодою).

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали