ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.03.2012 р. N 102

Про внесення змін до складу комісії з ліквідації інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації

У зв'язку з кадровими змінами та забезпеченням діяльності комісії з ліквідації інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 29 грудня 2011 року N 546 "Про окремих структурних підрозділів облдержадміністрації" (Розпорядження N 546), внести до складу комісії з ліквідації інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації такі зміни:

1. Увести КОСЕНЧУК Галину Іванівну - заступника начальника відділу контролю за якістю та формуванням ресурсів продукції тваринництва інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації.

2. Вивести ІВАНЮК Олену Миколаївну - начальника відділу контролю за якістю та формуванням ресурсів продукції рослинництва інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації.

 

Перший заступник голови

О. Башкаленко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали