ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2012 р. N 153

Київ

Про внесення змін до складу комісії з опрацювання питань, пов'язаних з видачею технічних умов щодо будівництва об'єктів містобудування

Відповідно до законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", з метою розгляду питань, що стосуються надання технічних умов на приєднання об'єктів містобудування до інженерних мереж та для здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів:

1. Ввести до складу комісії з опрацювання питань, пов'язаних з видачею технічних умов щодо будівництва об'єктів містобудування, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.10.2011 N 1984 "Про створення комісії з опрацювання питань, пов'язаних з видачею технічних умов щодо будівництва об'єктів містобудування" (Розпорядження N 1984), Кучера Сергія Миколайовича - начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали