МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 серпня 2011 року N 539

Про внесення змін до складу Комітету з конкурсних торгів МОЗ України

Відповідно до статті 11 Закону України "Про здійснення державних закупівель", у зв'язку з кадровими змінами у Міністерстві охорони здоров'я України наказую:

1. Унести до складу Комітету з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров'я України, затвердженого підпунктом 2.2 пункту 2 наказу МОЗ України від 04.08.2010 N 650 (із змінами), такі зміни:

1.1 Вивести зі складу Комітету з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров'я України Левченко О. М. - в. о. начальника відділу запобігання та протидії корупції Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобіганню корупції, члена Комітету з конкурсних торгів;

1.2 Увести до складу Комітету з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров'я України Стахівського С. М. - начальника відділу запобігання та протидії корупції Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобіганню корупції, члена Комітету з конкурсних торгів.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали