ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 липня 2011 року N 182

Про внесення змін до складу координаційної групи з підготовки та проведення щорічних Рішельєвських академічних читань у м. Одесі

Наказую:

1. Внести до наказу Головдержслужби від 24 червня 2011 року N 154 "Про організацію та проведення щорічних Рішельєвських академічних читань у м. Одеса 21 - 23 вересня 2011 року" (Наказ N 154) наступні зміни:

у пункті 2 слова "ТОЛКОВАНОВ В'ячеслав Вікторович - перший заступник" та "ШЕВЧЕНКО Олександр Олександрович - заступник Начальника Головдержслужби України" замінити словами "ТЕРТИШНА Олена Анатоліївна - заступник" та "ЮХНОВСЬКА Ольга Василівна - начальник управління організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування" відповідно.

2. Адміністративно-фінансовому департаменту ознайомити з цим наказом першого заступника Начальника Головдержслужби, заступників Начальника Головдержслужби, керівників структурних підрозділів, директорів Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Школи вищого корпусу державної служби.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник Головдержслужби

Т. Мотренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали