МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.02.2012 р. N 54-р

Про внесення змін до складу ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області

Відповідно до статей 2, 25, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 9 квітня 2010 року N 533/2010 "Про Раду регіонів", розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2010 року N 1797-р "Про поглиблення взаємодії місцевих органів виконавчої влади та асоціацій органів місцевого самоврядування", у зв'язку з кадровими змінами, що відбулися в керівництві Очаківської районної ради:

1. Вивести із складу ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.05.2010 N 127-р "Про раду з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області", Панського Олексія Володимировича.

2. Ввести до складу ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.05.2010 N 127-р "Про раду з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області", Борщевського Олександра Івановича - голову Очаківської районної ради (за узгодженням).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали