КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2017 р. N 654

Про внесення змін до складу робочої групи із впровадження в області проекту "Ґендерне бюджетування в Україні"

Відповідно до статей 13, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 12 Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", листа Міністерства фінансів України від 15 листопада 2017 року N 05110-14-21/31290, з метою координації роботи і виконання заходів із впровадження в області проекту "Ґендерне бюджетування в Україні", що реалізується в рамках угоди, укладеної між Міністерством фінансів України та Шведським агентством міжнародного розвитку (SIDA):

Внести до складу робочої групи із впровадження в області проекту "Ґендерне бюджетування в Україні", затвердженого розпорядженням голови Київської облдержадміністрації від 01 грудня 2017 року N 603 "Про затвердження складу робочої групи із впровадження в області проекту "Ґендерне бюджетування в Україні" (Розпорядження N 603) (далі - робоча група), такі зміни:

1. Ввести до складу робочої групи Дороша Ігоря Павловича - місцевого консультанта з ґендерних питань (фасилітатора) в Київській області, секретаря робочої групи (за згодою).

2. Вивести зі складу робочої групи Шуллу Івана Івановича.

 

Голова адміністрації

О. Л. Горган
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали