ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2011 р. N 1757

Про внесення змін до складу робочої групи облдержадміністрації з обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України "Про металобрухт"

Відповідно доп. 9 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами:

внести зміни до складу робочої групи облдержадміністрації з обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність Закону України "Про металобрухт", затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.04.2007 N 460 (зі змінами), вивівши Решетнікова Є. В. та увівши до нього членом робочої групи (за згодою) Завозіна Сергія Миколайовича, головного державного інспектора сектору протидії незаконному обігу джерел іонізуючого випромінювання, фізичного захисту та гарантій Південно-східної державної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (за згодою).

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали