МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 серпня 2011 року N 434

Про внесення змін до Статуту державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", з метою внесення змін до Статуту державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" наказую:

1. Затвердити зміни до Статуту державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України", затвердженого наказом Мінагрополітики від 08.09.2010 N 549, що додаються (додаток для внутрішнього використання).

2. Генеральному директору державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" Лавринчуку О. В.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до Статуту державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" у встановленому законодавством порядку.

2.2. У тижневий термін після державної реєстрації змін до Статуту подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до Статуту державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали