МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 лютого 2012 року N 57

Про внесення змін до Статуту Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи

Керуючись законами України "Про професійно-технічну освіту", "Про освіту" та "Про управління об'єктами державної власності", Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженим Указом Президента України від 23.04.2011 N 500 (Положення N 500/2011), та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до Статуту Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи, затвердженого наказом Мінагрополітики від 26 серпня 2010 року N 520, що додаються.

2. Директору Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи Сенчук Н. Д.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до Статуту Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи в установленому законодавством порядку.

2.2. У місячний термін після державної реєстрації подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до Статуту Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали