МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 серпня 2011 року N 387

Про внесення змін до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету

Керуючись законами України "Про вищу освіту" та "Про управління об'єктами державної власності", Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженим Указом Президента України від 23.04.2011 N 500 (Положення N 500/2011), та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету, затвердженого наказом Мінагрополітики від 11.07.2007 N 490, що додаються.

2. Ректору Таврійського державного агротехнологічного університету Кюрчеву В. М.:

2.1. Забезпечити реєстрацію змін до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету у встановленому законодавством порядку.

2.2. У місячний термін після державної реєстрації подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали