МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 вересня 2011 року N 56

Про внесення змін до структури центрального апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Наказую:

1. Внести до структури центрального апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.06.2011 N 26 (Наказ N 26) (зі змінами), такі зміни:

розділ "Керівництво" доповнити позиціями такого змісту:

"Урядовий уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами - учасницями Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства та іншими регіональними об'єднаннями", "Урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності", "Урядовий уповноважений з питань співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями та залучення міжнародної технічної допомоги", "Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції";

доповнити структуру центрального апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України позиціями такого змісту:

"Сектор забезпечення роботи Урядового уповноваженого з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами - учасницями Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства та іншими регіональними об'єднаннями", "Сектор забезпечення роботи Урядового уповноваженого з питань дерегуляції господарської діяльності", "Сектор забезпечення роботи Урядового уповноваженого з питань співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями та залучення міжнародної технічної допомоги", "Сектор забезпечення роботи Урядового уповноваженого з питань європейської інтеграції".

2. Заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі України - керівнику апарату Павленку В. П. забезпечити внесення відповідних змін до штатного розпису Міністерства.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали